Jack Wolfskin

Activate Light ZO M 1503742

Цена:
7.990 
ден.
  • Softshell Панталони/Кратки Панталони
  • Ветероотпорни, водоодбивни и стреч
  • Изработени од лесен и дишлив стреч материјал, двонасочно растеглив со УВ заштита
  • Вклучуваат и патент за отстранување на ногавиците, со што добивате кратки панталони