Salewa

ALP TRAINER MID GORE-TEX® WOMEN'S SHOES 63433

Цена:
12.990 
ден.
  • Високи Хајкинг/Трекинг обувки
  • Водоодбивни со GORE-TEX® мембрана и дишливи
  • Со Vibram® ѓон со адекватен грип за хајкинг/трекинг
  • Создадени за потопли летни услови