Salewa

MOUNTAIN TRAINER MID GORE-TEX® WOMEN'S SHOES 63459

Цена:
14.690 
ден.
  • Високи Хајкинг/Трекинг обувки
  • Водоодбивни со GORE-TEX® мембрана и дишливи
  • Со Vibram® ѓон со адекватен грип за хајкинг/трекинг
  • Создадени за 3 сезони